top of page

Ultratone on maailma mainekaim ning väga nõutud elektroteraapia bränd Inglismaalt, millega on võimalik vormida keha probleemseid piirkondi ja leevendada aja märke näos.

 

Ultratone Scientific Instruments Ltd. on firma, kes leiutas 1960.aastate alguses maailma esimese patareil töötava lihasstimulaatori. 50 aasta vältel on Ultratone olnud teejuhiks elektroteraapia valdkonnas töötades välja tehnoloogiaid ja seadmeid ilu-, tervise-, spordi- ja meditsiinivaldkondades.

 

Ultratone tooted on toodetud kooskõlas kõrgeimate standarditega ja omavad kadestusväärset reputatsiooni kogu maailmas. Tehnoloogiad ja seadmed on töötatud välja koostöös teadlastega, eriti University College London Medical School närviteaduste Professor Gerta Vrbova pikaajaliste teaduslike uuringute põhjal.

 

Ultratone on esindatud enam kui kaheksakümnes erinevas riigis üle maailma. 2006. aastast alates pakume Eestis Ultratone protseduuridele spetsialiseerunud esindustes väga laia valikut hooldusi nii naistele kui meestele.

 

Kõige populaarsemad on tselluliidiravi, lokaalne salenemine & lõtvunud naha trimmimine pärast sünnitust, intensiivne lihastreening, näojoonte pinguldamine, kortsude silumine, armiravi jpms.

 

Miks Ultratone on parim valik?

• Kõik Ultratone programmid on välja töötatud koostöös neuroteadlastega aastakümnete pikkuse uurimistöö tulemusena.

• Ultratone protseduurid ja tehnoloogia vastavad USA Toidu- ja Ravimiameti ehk FDA (U.S. Food and Drug Administration) ülikarmidele nõuetele ja on tervisele turvalised ning efektiivsed. FDA heakskiitu ei oma paljud Eestis kasutusel olevad iluseadmed!

• Igal Ultratone biostimulatsiooni programmil vahelduvad impulsilained (44 erinevat!), et pakkuda kõige efektiivsemat protseduuri keha ja näo muutmiseks. Tänu sellele ei mõjuta Ultratone ainult lihast (ei ole nn “laisa inimese trenn”). Rahustav ja meeldiv Ultrawave signaal saadetakse inimkehale sobiva sagedusega ja seeriatena ning koheselt aktiveeruvad erinevad koed: rasvkude, lihased, nahk- ja nahaaluskude, vereringe- ja lümfisüsteem. Samuti rekruteeruvad nii aeglased motoorsed ühikud (väikesed) kui ka kiired motoorsed ühikud (suured), mis tagab kiire ja püsiva ümbermõõtude vähenemise ja figuuri korrigeerimise. Impulsilainete vaheldumist tunneb klient erinevate aistingutena- toksimine, rullimine, pigistamine vaheldub intensiivsemate lihasfaasidega jpms.

• Ultratone´l on maailmas ainulaadne biostimulatsioon (bioimpulsid) ja seda ei saa võrrelda mitte ühegi teise ilumaailmas kasutusel oleva elektriimpulssidega lihast stimuleerivate aparaatidega, kus kasutatakse monofaasilist impulsitüüp st lihas tõmbub kokku ja lõdvestub elektriimpulsside mitte bioimpulsside toimel. uued sarimpulsid, mis kasutavad Trophic-koodi (Ultratone poolt välja töötatud keha signaalide keel), et muuta ja umber kujundada keha ja nägu rakkude tasemel. Ultratone Futura® Pro on ainus süsteem maailmas, mis kasutab biostimulatisiooni faasidena, et saavutada maksimaalne tulemus stressivabalt ja ebamugavustundeta.

• Ainus süsteem maailmas – kõik biostimulatsiooni programmid koostame igale kliendile individuaalselt, võttes arvesse sugu, vanust, liikumisaktiivsust, kehatüüpi, pikkust ja kaalu, selleks et iluhoolduse tulemused oleksid maksimaalselt mõjusad ning samuti ka enesetunnet parandavad.

• Biostimulatsioon on stressivaba treening, vigastusteoht puudub ning lihastöö on väga intensiivne, kuid lihased valusaks ei jää (ei teki piimhapet). 30 minuti jooksul töötab lihas 450 korda ja kulutad 203kcal.

• Kõige efektiivsem tselluliidiravi – FDA heakskiitu omav ultraheli kavitatsioon lõhustab termiliselt rasvarakke ja maailmas ainulaadne mitmefaasiline biostimulatsioon aitab lõhustunud rasva jääkainetena organismist välja transportida ning ka lihased kasutavad seda energiana. Tulemus- sile nahk ja toonuses lihased!

• Ultratone on sünnitusjärgselt kõige kiirem viis uuesti vormi saamiseks, sest imetamine ei ole vastunäidustus.

• Nägu ja keha kombineeritult Ultratone Futura® Pro ´ga saad ümber kujundada, tõsta, pinguldada, tugevdada ja uuendada nii keha kui nägu samaaegselt 30-minutilise kombineeritud protseduuri käigus. Muide, Futura® Pro ´ga saab töötada kuni kuuel erineval piirkonnal samaaegselt, kuid erinevate programmidega. Neid võimalust ei paku mitte üks analoogseade.

• Professor Gerta Vrbova (University College Medical School, London): ”Võrreldes ilukirurgiaga on Ultratone protseduurid palju ohutum ja tervislikum viis, et pinguldada loomulikult oma näojooni (facelift). Ultratone impulsid kiirendavad tunduvalt rakkude uuenemist ja aitavad aeglustada vananemisprotsesse ning annavad näole noorusliku ja terve välimuse.”

• Mõjusate Ultratone iluhoolduste andunud kasutajate seas on ka rohkelt maailmakuulsaid staare, nagu Madonna, Shakira ja Gwyneth Paltrow, kes on tuntud oma suurepärase füüsilise vormi poolest.

 

ULTRATONE FUTURA PRO- on süsteem, mitte seade!

Ultratone Futura Pro süsteemis on ühendatud mitu erinevat tehnoloogiat nii näole kui kehale:

• BIOSTIMULATSIOON

• ULTRAHELI

• MIKROVOOLUD

Süsteem, mis kombineerib KÕIKI tipp tehnoloogiaid. Väga harva töötavad eri tehnoloogiad koos. Ühe tehnoloogiaga seadmed on tihti väga kallid. Futura Pro´s on iga tehnoloogia optimeeritud selleks, et saavutada 30 minutilise intensiivse, mugava, kõik ühes protseduuriga suurepäraseid tulemusi.

Ultratone Futura Pro KOLMEKORDNE elektroporatsioon:

MIKROVOOLUD – aitavad kreemide ja geelide aktiivainetel imenduda naha pindmistesse kihtidesse. Tulemus: kiire ja kontsentreeritud näo noorendamine, vananemisvastane võitlus ja naha süvaniisutamine.

ULTRAHELI – aktiivainete imendumine naha süvakihtidesse, naha kvaliteedi parandamine (armid), tselluliidivastaste geelide sügavamale imendumine + aitab rasva purustada ning biostimulatsioon viib kehast välja. Põhiainevahetuse kiirendamine. BIOSTIMULATSIOON – aeglane, pikaajaliste tulemustega aktiivainete imendumine nahka (nägu, keha) 30min protseduuri ajal.

bottom of page