top of page
74227290_3177264792343672_22237984952261

Nail Art ABC

Küünemaailm on pidevas muutumises ja samuti on ka disainide tegemise võimalused. Tooted muutuvad järjest lihtsamini kasutavamaks ja samas loovad lõpmatuid disainimise võimalusi . Nail art ABC koolitusel teeme läbi üldised nail art põhitõed, samas ka kasutame väga palju erinevaid tooteid ning katsetame nende kasutamise võimalusi . Seega koolitus sobib juba mõnda aega tegutsenud tehnikule, kui ka täiesti algajale. Tegevust jätkub kogu päevaks ja saavad ka hakkama need, kes tunnevad, et kunstiannet pole just ülemäära.

Koolituskava:
Hajutamine geelidega/Ombre/Sirged jooned/Krussid/3D geelid/One Stroke geelid/ThInk vedelad pigmendid/Marmor/Vitra geelid/Spider geelid/Stardust sädelused/Erinevad pigmendid/Confetti/Helbed/Fooliumid ja fooliumi geel/Cat eye/Erinevate pintslite kasutamine

 

Kestvus 1 päev

Hind 150.-

One-stroke lilled geelidega

 

Programm: värvide konsistents ja hajutamine. 
Pintsli kasutamise tehnika. 
Õied: 5-kroonlehega, kelluke, moon, roos, võõrasema, lips.
Kompsitsiooni loomine (pungad, lehed, toneerimine).

Olemasolul kaasa võtta one-stroke pintslid ja lühikese karvaga pintsel väikeste detailide joonistamiseks. 
Pintsleid saab ka kohapeal osta.

Kestvus 1 päev

Hind 150.-

Baaskoolitus

Omandad professionaalsed oskused maniküüri, geelküünte paigaldamise ja hilisemate hooldusvõtete tarvis ning lihvid neid koolitaja personaalse juhendamise all. Omandad kolme enamlevinud küünekuju modelleerimise oskused ja kõik kaasneva selleks, et teha seda tööd parimal tasemel. 

 

Kursus võimaldab saavutada professionaalsed oskused geelküünte paigaldamises. Iga koolitatav saab individuaalse väljaõppe ja personaalse juhendamise. Mosaic koolitajatel on pikaajaline praktilise töö ja kursuste läbiviimise kogemus. Ilusalongi Beauty Lagoon koolitused on kõrgetasemelised, mis lisavad koolituse läbinule väärtust tehnikuna.

Planeeritava koolituse orienteeruv ajakava on järgmine:

Esimene päev 10.00-17.00. Teemad - hügieen ja töökoha ergonoomika, desinfitseerimine, töömaterjalidega tutvumine. Geellakkimine ja maniküüri põhimõtted puuriga. Modell tuleb 11.30.

Teine päev 10.00-17.00. Teemad – Küüne struktuur ja ehitus, eripärad töös geelidega. küünte modelleerimine, salongistiilis lühike kandiline ja ovaal. Modell tuleb 10.00

Kolmas päev 10.00-17.00. Teemad – Mandi kuju modelleerimine. Modell tuleb kell 10.00

Neljas päev 10.00-17.00. Teemad -  Kandiline küünekuju reverse french stiilis. Modell tuleb kella 10 ks.

Viies koolituspäev on alles kolme nädala pärast 10.00-17.00. Teemad – küünehooldus. Modell tuleb  kella 10.00 ks. Kasutada seda modelli kellega tegid alguses tööd, on möödunud kolm nädalat ja on aeg teha hooldus.Teostatakse täielik hooldus. Esile kerkivad esmase töö vead, kõik vaadatakse üle, analüüsitakse ja tehakse järeldused edasiste vigade vältimiseks.

Kuues päev 10.00-17.00. Teemad –Teostatakse täielik hooldus modellile

Seitsmes päev 10.00-17.00. Teemad – Teostatakse täielik hooldusmodellile

 

Õpilasel tuleb leida 4 modelli, kellel on naturaalsed küüned.

Kestvus kokku 7 päeva

Hind 700.-

Individuaalne koolitus 900.-

Registreerumiseks tuleb tasuda ettemaks 150€, ülejäänud koolitussumma peab tasutud olema hiljemalt 5 päeva enne koolitust.

Asukoht: Ilusalong Beauty Lagoon

Valikus: Geelküünte tehnoloogia omandamine või akrüülgeelküünte tehnoloogia omandamine

Kvalifikatsiooni koolitus

 

Kvalifikatsiooni koolitus: On mõeldud juba töötavale tehnikule, kes soovib enda teadmisi ja oskusi täiendada. Koolitusel õpime erinevaid küünekujusid ning räägime levinumatest probleemidest. Näiteks: Kuidas hooldada allapoole/ülespoole kasvavaid küüsi? Treppi viilimine ja miks ei tohi? Miks küüned lahti võivad tulla? Millised peaksid välja nägema C ja D kaar peale hooldust? Mis on stressipunkt ja kuidas see tekitada? Šabloonide paigaldus.

Koolituse jaoks on vaja ühte modelli, kellel oleksid võimalikult kehvas seisus geelküüned peal ja vajavad hooldust.

Kestvus 1 päev

Hind 150.-

Geellakk + maniküür puuriga

Tule ja me avame sulle kõik telgitagused kuidas saavutada veatu maniküür koos geellakkimisega.

Kursus võimaldab omandada maniküüri tegemise võtted (masin)puuriga. Õpitakse tundma ealisi küüne ja naha iseärasusi ning sellest tingitud küünehoolduse erisusi. Õpitakse küüneplaadi tasandamist geellakiga ja tutvutakse prantsuse maniküüri tegemise põhimõtetega. Iga koolitatav saab individuaalse väljaõppe ja personaalse juhendamise. Koolitatav tuleb koolitusele oma modelliga. Modellil võib olla juba geellakk. Koolitusvahendid on koolitaja poolt. Mosaic koolitajatel on pikaajaline praktilise töö ja kursuste läbiviimise kogemus. Ilusalongi Beauty Lagoon koolitused on kõrgetasemelisted, mis lisavad koolituse läbinule väärtust tehnikuna.

 

Geellakk + maniküür puuriga :

Esimisel päeval läbime hügieeni ja haiguste teooria ning õpime tegema väga põhjalikku kuivmaniküüri küünepuuriga kasutades vastavaid otsikuid. Tulemuseks on väga puhas ja surnud nahast vaba tulemus. Lisaks lakime modelli küüned kasutades spetsiaalset tehnikat kattes küünepinna maksimaalselt geellakiga täiusliku tulemuse saavutamiseks.

Teisel päeval ootame modelli, kellel on juba geellakk paigaldatud ning naturaalse küüne vabasera kasv võiks olla vähemalt 1mm. Teostame modellile taas põhjaliku masinmaniküüri ja geellakime küüned prantsuse maniküüri stiilis (ka reverse stiilis).

Kestvus 2 päeva

Hind 250.-

koolitus.jpg

Kiiruse koolitus

Koolitus, kus jagame näpunäiteid kuidas oma tööd kiiremini teha ja milline peaks välja nägema õige küünekuju.
Paljud nii algajad, kui ka natuke kogenumad küünetehnikud on hädas ajaga. Klientidel pole aega pool päeva hoolduses istuda ja tehnikutki väsitab, kui ühe kliendi hooldusele kulub rohkem kui 2 tundi.
Kuidas siis hoolduse aega opitimaalselt ära kasutada? Võib-olla teed oma tööd mitmeid ebavajalikke lisa liigutusi? Millise tehnikaga geeli paigaldada ja viilida? Milliseid töövahendeid kasutada? Milline peaks üldse küüs peale töötlemist välja nägema? Kas on võimalik küüs disainiks ettevalmistada umbes 45 minutiga?
Koolituse käigus arutame läbi kõik küsimused ja teeme ühele modellile küünehoolduse.

Kestvus 1 päev

Hind 150.-

Crystal Art

Kursuse käigus tutvutakse Mosaic geel-liimiga “GemGel“ ja „GemGel+“, mis on loodud kivikeste, litrite, kristallide ja pärlikeste paremaks käsitlemiseks töös. Õpitakse toote kasutamise korrektseid tehnikaid püsiva tulemuse saamiseks. Arendatakse küünekaunistustest kombineeritud motiivide ja kujundite loomist. Tutvutakse ka valmismotiividega lihtsustamaks ja kiirendamaks tööprotsesse. 

Ära muretse, me lubame sulle, et Mosaic geel-liimiga “GemGel“ ja „GemGel+“, jäävad ka kõige tõrksamad kivikesed sinna kus nad olema peavad.

 

Kestvus: umb 4h

Hind 75.-

43878271_2225993627470798_39018448892429

Joonte koolitus

Kursus annab põhjalikud teadmised kuidas võtta õigeid käeasendeid mitmesuguste joonte, liinide ja motiivide loomiseks küünedisaini tehes. Kuidas hoida pintslit, kuidas võtta värvi, kuidas ja millise nurga all seda peale kanda, millisest nurgast või servast alustada ja kuhu ning kuidas välja jõuda selleks, et saavutada soovitud tulemus ja terviklik visuaal. 

Kestvus umb 4h

Hind 75.-

77013449_3182727635130721_27520132141736

Viie küünekuju koolitus

 

Koolitus on mõeldud juba edasijõudnud küünetehnikutele, kes on eelnevalt tutvunud õige küünekuju modelleerimisega.

Küünekujud koolitusel: russian almond, pipe, square, stiletto ja almond (salon).

Küünetehnik teostab kõik 5 küünekuju enda ühel käel või modellil. Koolitusel õpime paigaldama šabloone vastavalt küünekujule, et hiljem C ja D kaar ühtiksid soovitud küünekujuga. Õpime tundma erinevusi erikujude viilimisel. 

 

Kestvus 1 päev

Hind 180€

ag.jpg

Akrüülgeeli koolitus

 

Turule on jõudnud uus vaimustav toode, milles on säilitatud parimad akrüüli omadused, kui millel puudub akrüüli ebameeldiv lõhn.

Sellega töötamine sarnaneb suuresti töötamisele akrüüliga, kuid esineb ka mitmeid erinevusi näiteks kuivamine.

See koolitus on just mõeldud neile, kes soovivad abi ja õpetusi, kuidas hakata kasutama akrüülgeele. koolitusel paigaldab õpilane ühele modellile A&G küüned.

Koolituskava:
- Toote tutvustus
- Modelli käte ettevalmistus
- A&G paigaldus ühel käel cover pink akrüülgeeliga
- A&G paigaldus reverse frensh stiilis valge ja cover pink akrüülgeelidega

 

Kestvus 1 päev

Hind 150€

120586821_4448406405229498_1220458401381

Kolme kuju koolitus

Täiendõpe juba baasteadmised omandanud tehnikule. 

Paljud tehnikud on hädas oma töös kõige olulisemaga - küünekuju modelleerimisega. Põhjuseid võib olla palju: liiga kaua aega möödunud baasõppest ja sel ajal veel ei õpetatudki mis täpselt on C ja D kaar ning kuidas aitavad nad kaasa püsivusele. Või lihtsalt ei suutnud baasõppel omandada kogu informatsiooni, sest kõik oli nii uus ja alles raske teostada. Jne, jne...

Kolm põhilist kuju, mida igapäeva töös kliendid soovivad on kandiline, ümar ning mandel. Kolmel järjestikusel päeval õpimegi nende paigaldust ja hooldust. Kuidas šabloone paigaldada erineva kuju puhul? Milline on C kaar erineva kuju puhul? Kus on stressipunkt? Kuidas viilida D kaar? Kuidas tõsta küüsi? Nippe kuidas teha tööd kiiremini ja muidugi puuri kasutamine. Prantsuse joonistamine ning kes soovib, ombre tehnika kasutamine. Samuti saab õpilane valida kas soovib tööd teostada geeliga või akrüülgeeliga (polyacryl). 

Õpilane vajab kolme modelli. Mõlemal päeval tuleb õpilane koos modelliga kell 10.00. Teisel päeval tuleb teine modell kell 14.30. Teooria ning praktika on õppetöös segamini, et paremini mõista teooriat. 

Kestvus: 2 päeva
Hind:300€ 


 

bottom of page