top of page

Meie salongis on võimalik tulla kolme erineva küünetehniku juurde. Kõik nad paigaldavad ja hooldavad geelküüsi ning tegelevad ka geellakkimisega, kuid neil on erinev tööstaaž ja kogemus.

Küünetehnik Triinu tegeleb kunstküünte paigaldamise ja hooldamisega aastast 2008. Tema juures saab hooldada nii geel-, akrüülgeel, kui ka akrüülküüsi, mida võib lasta kaunistada erinevate unikaalsete disainidega. Samuti võib tema juures kohendada enda geellakki ning lasta endale puuriga kuivmaniküüri teha, mille käigus eemaldatakse kätelt kogu surnud nahk. Triinu on ka ametlik Mosaic koolitaja aastast 2014. Ta õpetab nii algajatele kui ka edasijõudnud küüntetehnikutele erinevaid disaini tehnikaid ja küünekuju modelleerimist. Triinu on võitnud nii aastal 2018 kui ka 2019 Estonian Gloubal Nail Cup võistlustel Master klassis French Manicure geeliga mõlemal korral 2.kohad. Triinu peab oma töös väga oluliseks, et klient saaks minimaalse ajakuluga maksimaalse tulemuse nii püsivuses kui ka töö puhtuses ja disainis. 

Küünetehnik Merilin alustas geelküünte hooldamise ja paigaldamisega juba aastal 2007. Vahepeal viibis mõned aastad lapsehoolduspuhkusel ning tööd ei teinud. Tänaseks on ta läbinud veel täiendavaid koolitusi ja tegutseb taas küünte maailmas ning 2020 aasta sügisel läbis ka koolitaja eksami, seega saab ka tema juurde koolitusele tulla:). Merilin teeb ka pediküüri, seega kellel soovi saab tema juures nii näpud kui varbad korda teha!

Küünetehnik Brita on paigaldanid ja hooldanud geelküüsi alates aastast 2017. Samuti on võimalik tema juures hooldada küüsi nii geellakkide kui ka akrüülgeelidega. Uudsete disainilahenduste ja tehnikate valiku suurendamiseks meeldib talle enda oskusi erinevate koolitustega regulaarselt täiendada. Kuivõrd hoolitsetud küüntel on tähtis osa naise välimusest, peab Brita kõige olulisemaks tehtud töö kvaliteeti. Igale kliendile läheneb ta individuaalselt ning arvestab alati ka kliendi enda soovidega.

Küünetehnik Carol alustas enda küünetehniku karjääri 2020 aasta sügisel. Carol valdab kõiki küünte paigaldamise tehnikaid ja on oma töös väga kohusetundlik. Erinevate disainide loomine on tema jaoks paradiis, mida suurem väljakutse seda põnevam on :)

bottom of page