top of page

Pediküürija Carol tegeleb pediküüriga alates 2021 aasta sügisest. Oma lühikese teekonna jooksul on ta mõistnud, et armastab seda mida teeb. Ta teeb oma tööd suure hoole ja armastusega, töö kvaliteet ja puhtus on tema jaoks väga olulised. Enda pideva arendamisega püüdleb Carol veelgi paremate tulemusteni.

PEDIKÜÜR GEELLAKIGA ~1,5h Hoolitsus algab sooja jalavanniga. Järgmise etapina raspeldan ja koorin jalad põhjalikult. Seejärel korrastan puuri abil küünenahad, annan küüntele sobiva pikkuse ja kuju. Järgmiseks modelleerin ja värvin küüned lakiga/geellakiga, soovi korral ka disain. Hoolitsus lõppeb jalgade kreemitamisega.

 

SPA PEDIKÜÜR ~2H Soovitan õhtuseid aegu ja riietust, mille saab üle põlvede tõsta. Hoolitsus algab kosutava jalavanniga. Järgmise etapina raspeldan ja koorin jalad põhjalikult. Koorimise ajal masseerin jalad kuni põlvedeni. Seejärel korrastan puuri abil küünenahad, annan küüntele sobiva pikkuse ning kuju. Järgmiseks modelleerin ja värvin küüned geellakiga, soovi korral disain. Hoolitsus lõppeb jalgade kreemitamisega.

bottom of page